Четвер, 04 травня 2017 13:00

Наукове медичне стажування у Польщі

З 04 по 08 червня 2017року польсько-українська фундація "Інститут Міжнародної Акаджемічної та Наукової Співпраці" запрошує науково-педагогічний склад кафедр, інтернів та потенційно зацікавлених осіб з України до проходження медичного стажування в Польщі.

Програма реалізується на базі факультету медицини Університету Жешува та спеціалізованої лікарні Про-Фамілія, а також Регіонального Навчального Центру Реабілітації для дітей та молоді в Жешуві за сприяння адміністрації Підкарпатського воєводства.

Після успішного завершення програми учасники отримують сертифікат про проходження наукового стажування - 108 академічних годин.

З детальною програмою можна ознайомитись на сайті www.imans.eu