Вівторок, 21 лютого 2017 13:26

Зустріч із студентами з Індії

17 лютого відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Кобця С.Ф та начальника  відділу міжнародних зв’язків Осадця В.С. із студентами з Індії.

Метою зустрічі –  була презентація та популяризація університету в світлі  вступної кампанії 2017 року для іноземних громадян.

Проректор з науково-педагогічної роботи міжнародні зв’язки Кобець С.Ф наголосив що ми раді вітати всіх наших іноземних студентів. Ми пишаємося тим, що ви вибрали наш університет. Ви представляєте  багато різних країн і культур, але Івано-Франківський національний медичний університет вас об’єднав.

Івано-Франківський національний медичний університет  згідно з даними, наданими Державним центром України з питань міжнародної освіти в 2016 році є п'ятим в топ-10 медичних навчальних закладів за кількістю  іноземних студентів в Україні.

Звернув увагу на ті переваги, які наш університет пропонує іноземним студентам:

1. розумна вартість навчання

2. висока якість освіти

3. велика кількість  об'єднань студентів, що беруть активну участь у громацькому житті університету

4. культурний обмін

5. впровадження інноваційних технологій і останніх наукових досягнень в процесі навчання

6. добре розвинена міська інфраструктура

7. близькість до найбільшого гірськолижного курорту в  Україні - "Буковель"

8. близькість до Європи

Начальник відділу міжнародні зв’язки Осадець В.С. нагадав, як іноземному громадянину  стати студентом ІФНМУ у 2017 році. Іноземні громадяни повинні  мати повну загальну середню освіту ,  офіційне запрошення центру УДЦМО, щоб отримати D-типу візу на навчання.

Для того, щоб отримати запрошення на навчання  іноземний громадянин  подає документи перекладені  українською мовою у відбіркову комісію відділу міжнародних звязків: серед документів копію закордонного паспорта іноземця; копію документа про повну загальну середню освіту; письмову згоду на обробку персональних даних.

З березня 2017 року відділ міжнародних зв’язків   проводить прийом документів для отримання запрошення, а з квітня 2017 року видає офіційні запрошення для майбутніх студентів іноземців.

Начальник відділу міжнародні зв’язки Осадець В.С. нагадав  що у випадку, якщо у студентів  є які-небудь питання, або вони хочуть звернутися за порадою, чи  потрібна допомога при підготовці до вступу в ІФНМУ вони можуть звертатися у відділ міжнародних зв’язків :

Веб-сайт: http://vmv.ifnmu.edu.ua

електронна пошта: ird@ifnmu.edu.ua

Телефон: +38 (0342) 595-191

У відділі нададуть  всю необхідну інформацію і допоможуть знайти шляхи вирішення всіх студентських  проблем і труднощів.

Багато іноземних студентів вже вирішили почати свій професійний шлях в нашому університеті, тому що "Правильний вибір прямо тут".

Отже, ласкаво просимо, дорогі студенти!