Четвер, 17 березня 2016 19:24

Відкрито прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів

Відкрито прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів  та випускників вищих навчальних закладів до 16.05.2016р.

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Відбір учасників на конкурсній основі відбувається в Україні й передбачає наступні етапи:

- перевірку документів щодо повноти їх заповнення та відповідності заявників вимогам конкурсу(травень 2016)

- рецензування робіт американськими та українськими фахівцями та визначення осіб, які вийшли до півфіналу (червень-липень 2016)

- співбесіда англійською мовою з учасниками півфіналу та відбір фіналістів американсько-українською комісією (середина вересня 2016)

- затвердження рекомендованих кандидатів та визначення університетів для фіналістів програми(січень-квітень 2017)

- початок навчання/гранту – серпень-вересень 2017 року.

Фіналісти Програми складатимуть комп'ютерний тест TOEFL iBT (Internet-based Test of English as a Foreign Language) та GRE General Test (Graduate Record Examination) у жовтні 2016 року. Фіналісти програми з юридичних спеціальностей складатимуть лише TOEFL.

Детальніше інформація по посиланню: http://www.fulbright.org.ua/