• DSC_06741-960x304.jpg
  • ba-ir.jpg
  • ba-ir копия.jpg
  • StudentsSitting.jpg
  • VMVua.jpg
  • prog-banner-masters-international-affairs-juris-doctor.jpg
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Підписатись на новини

Зворотній зв'язок

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити

Баннер Темпус

 

  

educ

 

 

h name nostr ua

Прийом на підготовче відділення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 163, від 31.03.15 внесені зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України №150 від 15 лютого 2015 року "Про затвердження порядку продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України. Період перебування на території України обмежено терміном дії візи. Наголошуємо, що студентам, які прибули менш, ніж за 15 днів до закінчення терміну дії візи, буде відмовлено у реєстрації (оформленні посвідки на тимчасове проживання).

 

Державний вищий навчальний заклад "Івано-Франківський національний медичний університет" (ІФНМУ) надає освітні послуги відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді  та спорту України (серія АВ № 552638, дата отримання 18.10.2010 року, термін дії ліцензії до 01.07.2019 року).

Прийом іноземних громадян на навчання в ІФНМУ здійснюється відповідно до чинного Законодавства України, Указів Президента України та постанов Кабінету Міністрів України.

Іноземці, яким надаються державні стипендії за міжнародними договорами, загальнодержавними програмами, іншими міжнародними зобов'язаннями України, приймаються на навчання на підставі направлень Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в межах обсягів державного замовлення.

 

Перелік документів,

які подають іноземці та особи без громадянства

для вступу на навчання до ІФНМУ:

Для вступу до навчального закладу іноземець особисто подає до приймальної комісії заяву у паперовій формі.

До заяви іноземець додає:

1) анкету встановленого зразка (заповнену українською, російською чи англійською мовою);

2) запрошення на навчання від Міністерства освіти і науки України, видане ДВНЗ «ІФНМУ» (оригінал та дві копії);

3) документ (оригінал та його копію, додаток з оцінками) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;

4) академічну довідку, видану іноземним/українським навчальним закладом (у разі переведення або поновлення на навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);

5)дійсний закордонний паспорт з візою для в’їзду на навчання в Україні:

  • - оригінал;
  • - копія інформаційної сторінки паспорта з нотаріально завіреним перекладом;
  • - копія сторінки з українською візою;

6) поліс медичного страхування та відповідальності іноземних громадян, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України (оригінал та копію інформаційної сторінки);

7) 10 фотокарток розміром 35 х 45 мм;

8) цифрове фото на CD.

Note. Документи, зазначені у підпунктах 3, 4, 5 цього пункту, мають бути перекладені українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу.

Документи, зазначені у підпунктах 3 та 4 цього пункту, мають бути засвідчені в країні їх видачі у спосіб, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, та легалізовані відповідною закордонною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України та мати нотаріально завірений переклад українською мовою.

 

Початок навчання на підготовчому відділенні з 1 вересня 2016 року, зарахування абітурієнтів на підготовче відділення проводиться до 23 грудня 2016 року.

 

При подачі документів потрібно мати при собі картонну папку на зав’язках. 

Перелік компаній, з якими співпрацює ДВНЗ "Івано-Франківський національний медичний університет"Перелік компаній, з якими співпрацює ДВНЗ "Івано-Франківський національний медичний університет"