TEMПУС МУМІНА фінальна конференція 3–4-го вересня 2014 року, Мілан, Італія

Фінальна конференція багатонаціонального спільного проекту “TEMПУС МУМІНА – Модернізація медичної освіти (першого циклу) в країнах Східного Сусідства” – відбулась 3-4 вересня, 2014 року в Католицькому університеті Святого Серця, Мілані, Італія.

У фінальній конференції прийняли участь команди країн з координації та імплементації програми МУМІНА  партнерських медичних шкіл Грузії, України та Азербайджану за участі представників медичних університетів Італії, Великобританії, Нідерландів та Іспанії. Івано-Франківський національний медичний університет як один з партнерів проекту був представлений робочою групою в складі: першим проректором, проф.Ганною Ерстенюк, координатором проекту, доц. Геннадієм Струтинським, доц. кафедри соціальної медицини Ольгою Бурак та начальником відділу ESTC та моніторингу освіти, доц.  Василем Капечуком. Основні питання, які були розглянуті на конференції: фінансова підтримка фінальної стадії проекту, оцінювання та якість імплементації програми МУМІНА та напрямки майбутньої пролонгації проекту.