TEMПУС МУМІНА фінальна конференція 1–3-го липня 2014

Фінальна конференція проекту “TEMПУС МУМІНА – отримані досягнення і плани на майбутнє медичної освіти в Східній Європі” – відбулась 1-3 липня, 2014 в Тбіліському державному університеті, Tбілісі, Грузія.

Фінальна конференція  була присвячена  основним  досягненням на протязі імплементації проекту та майбутнім стратегіям для дальнійшого покращення медичної освіти в партнерських медичних школах Грузії, України та Азербайджану. Івано-Франківський національний медичний університет як один з партнерів проекту був представлений першим проректором, проф.. Ганна Ерстенюк, координатором проекту, доц..Геннадієм Струтинським, начальником навчального відділу Миколою Іванцевим та начальником відділу ESTC та моніторингу освіти, доц.  Василем Капечуком.