ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ MUMEENA в ІФНМУ: за матеріалами конференції, 28.04.2014, м.Яремча

28квітня 2014р. відбулась  щорічна науково-методична конференція «Досвід впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих навчальних закладах Прикарпаття ІІІ-ІУ рівнів акредитації», яка присвячена досягнутому досвіду викладачів ІФНМУ в рамках   проекту «EU TEMPUS MUMEENA Project».

Особливий інтерес та дискусію учасників конференції викликали презентації доповідачів щодо розвитку клінічного мислення у студентів (CBCR) на кафедрах внутрішньої медицини №2(доц.Мізюк В.), пропедевтики (доц..Дзвонковська Т.), загальної хірургії (доц..Дмитрів І.), розвитку дослідницьких навичок (кафедра соціальної медицини, доц..Самотовка О), які супроводжувались відео-демонстрацією  проведених занять.

В тезах конференції, які були видані за спонсорської підтримки програми Темпус, представлені  результати  роботи  колективу університету в наступних напрямках- розвитку досвіду кредитно-модульної системи навчання, розвитку клінічного мислення (CBCR)  та дослідницьких навичок (RSC), реалізація інтегрованої програми підготовки підготовки студентів медичних факультетів для оволодіння практичними навичками та методиками, організація та ефективність роботи навчально-практичних центрів, досвід удосконалення післядипломної підготовки спеціалістів.