• ba-ir.jpg
  • prog-banner-masters-international-affairs-juris-doctor.jpg
  • StudentsSitting.jpg
  • VMVua.jpg
  • ba-ir копия.jpg
  • DSC_06741-960x304.jpg
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Підписатись на новини

Зворотній зв'язок

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити

Баннер Темпус

 

  

educ

 

 

h name nostr ua

Всеукраїнська навчально-наукова конференція з міжнародною участю, присвячена пам'яті ректора, члена-кореспондента НАМН України, професора Л.Я.Ковальчука

«РЕАЛІЗАЦІЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ» У ВИЩІЙ МЕДИЧНІЙ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ОСВІТІ УКРАЇНИ», Тернопіль, 21-22.05.2015р.

 

 21-22травня 2015р. на базі конгрес-центру ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України» відбулась Всеукраїнська навчально-наукова конференція з міжнародною участю, присвячена пам”яті ректора, члена-кореспондента НАМН України, професора Л.Я.Ковальчука  «РЕАЛІЗАЦІЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ» У ВИЩІЙ МЕДИЧНІЙ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ОСВІТІ УКРАЇНИ». На конференції розглядались питання  шляхів підвищення стандартів контролю медичної (фармацевтичної) освіти в Україні,, управління якістю освіти, новітні підходи та сучасні методики підготовки майбутніх лікарів (провізорів) на клінічних кафедрах, актуальні питання створення та удосконалення університетських клінік і лікарень на етапі реформування вищої освіти та системи охорони здоров я України, аспекти автономізації медичних закладів до дипломної та післядипломної освіти. В рамках конференції відбулась семінар-нарада перших проректорів, проректорів з міжнародних зв’язків, фахівців,які відповідають за організацію викладання питань з військової медицини.