Всеукраїнська навчально-наукова конференція з міжнародною участю, присвячена пам'яті ректора, члена-кореспондента НАМН України, професора Л.Я.Ковальчука

«РЕАЛІЗАЦІЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ» У ВИЩІЙ МЕДИЧНІЙ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ОСВІТІ УКРАЇНИ», Тернопіль, 21-22.05.2015р.

21-22травня 2015р. на базі конгрес-центру ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України» відбулась Всеукраїнська навчально-наукова конференція з міжнародною участю, присвячена пам”яті ректора, члена-кореспондента НАМН України, професора Л.Я.Ковальчука  «РЕАЛІЗАЦІЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ» У ВИЩІЙ МЕДИЧНІЙ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ОСВІТІ УКРАЇНИ». На конференції розглядались питання  шляхів підвищення стандартів контролю медичної (фармацевтичної) освіти в Україні,, управління якістю освіти, новітні підходи та сучасні методики підготовки майбутніх лікарів (провізорів) на клінічних кафедрах, актуальні питання створення та удосконалення університетських клінік і лікарень на етапі реформування вищої освіти та системи охорони здоров я України, аспекти автономізації медичних закладів до дипломної та післядипломної освіти. В рамках конференції відбулась семінар-нарада перших проректорів, проректорів з міжнародних зв’язків, фахівців,які відповідають за організацію викладання питань з військової медицини.