Заняття з розвитку клінічного мислення (CBCR)

В рамках проекту «Mumeena» програми  «Tempus» 19.04.2014 на кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини під керівництвом доцента кафедри Ромаш Н.І. було проведене практичне заняття для студентів  ‌‌3 курсу 5 групи з метою формування основ клінічного мислення. Заннятя було присвячене розгляду CBCR case «50  old man with acute chest pain». Одна із студенток виконувала роль pear-teacher, вона самостійно проводила практичне заняття. Під її керівництвом студенти проводили опитування, огляд, перкусію, пальпацію грудної клітки пацієнта, аускультацію, проводили аналіз лабораторних і інструментальних показників, оцінку його ЕКГ і коронарограми. Кожен студент мав на руках папку з « handout». Вирішення ситуаційних завдань проводилось шляхом  оцінювання студентами один-одного. Заняття пройшло надзвичайно динамічно з високою активністю студентів, вони продемонстрували хороший рівень знань та  добру мотивацію. На занняті були присутні завідувач кафедри д.мед. н. проф.. Нейко В.Є. та доц. Тимків І.В.