"MUMEENA" - Заняття з розвитку клінічного мислення (CBCR)

26 березня в рамках розвитку проекту "MUMEENA" відбулось практичне заняття для студентів ІІІ курсу 59 групи з основ формування клінічного мислення (CBCR) під керівництвом викладача кафедри загальної хірургії доц.Дмитрів І.М. Заняття було присвячене розгляду клінічної ситуації, провідним симптомом якої був "біль в гомілці".

Заняття є актуальним для розвитку студентів лікарського мислення. Реалізувати це можливо тільки тоді, коли є хороші знання пропедевтики, семіотики та клінікі захворювань, першочергово виділяючи ведучі, найбільш типові симптомокомплекси і синдроми, які будуть основними в діагностичному процесі. Студенти продемонстрували хороший рівень знань та високу мотивацію під час проведеного заняття.