Понеділок, 30 березня 2015 07:38

Польський Еразмус + для України

Шановні Українські студенти-медики!

З 2014 року діє програма «Польський Еразмус + для України». Польський уряд започаткував її для українських вузів немедичного профілю. Бюджет цієї програми в 2015 році - близько 3 млн. доларів. Зараз вся медична громадськість України та Польщі об'єднує свої зусилля для відкриття програми «Польський Еразмус + для України медичної».

Це і керівництва польських та українських медичних вузів, і Польське лікарське товариство, і МОЗ України. Але вирішальна роль у цьому процесі належить Вам - українським студентам-медикам! Адже для відкриття польського медичного Еразмусу потрібне підтвердження Вашої особистої зацікавленості в цій програмі! Таким підтвердженням є Ваша реєстрація на сайті Польсько-української програми розвитку та стажування студентів-медиків. Ви можете вибрати будь-який варіант реєстрації, активний чи очікувальний, скористуватись чи не скористуватись пропозиціями програми.

Це Ваше особисте рішення!

А от загальна кількість зареєстрованих студентів Вашого вузу визначить об'єм фінансування в Польському медичному Еразмусі + для Вашого вузу і кількість студентів, які зможуть стати його учасниками.

27 березня 2015 року в залі засідань відбулась зустріч з директором Українського благодійного фонду «Протидія хворобам цивілізації», організатором програми «Польський Еразмус+ для України медичної» Ксенією Биковою.

IMG 4263 Захід відвідали ректор ІФНМУ Микола Рожко, декани факультетів, представники відділів міжнародних зв’язків й європейської кредитно-трансферної системи оцінювання (ECTS) та моніторингу якості освіти, старости груп та курсів, представники студентських організацій та асоціацій.

Під час зустрічі були обговорені можливості які надає Еразмус+ для студентів, викладачів та університетів-побратимів. Ксенія Бикова ознайомила присутніх з загальною інформацією, правилами та умовами участі в програмі.

Зараз вся медична спільнота України та Польщі об’єднує свої зусилля для відкриття програми «Польський Еразмус+ для України медичної». Це і керівництво польських та українських медичних вузів, Польське лікарське товариство, українське та польське міністерства здоров’я. Але вирішальна роль у цьому процесі належить студентам-медикам. Адже для відкриття польського медичного Еразмусу студентам необхідно зареєструватись на сайті Польсько-української програми розвитку та стажування студентів-медиків. Зазначимо, що бюджет цієї програми у 2015 році – близько 3 млн. доларів.

Реєструйтесь в програмі вже зараз!!