П'ятниця, 30 червня 2017 07:32

ІФНМУ відвідала делегація землі Тюрінгія (Федеративна Республіка Німеччина)

У вівторок, 27 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті побувала делегація землі Тюрінгія (Федеративна Республіка Німеччина). Тюрінгія пропонує студентам коледжів Прикарпаття навчання в Німеччині з подальшим працевлаштуванням.

В рамках візиту до ІФНМУ відбулась зустріч членів правління Тюрінгійської агенції регіональних програм Ліліани Грицишин та Дефлера Вернера Ройтера з ректором університету, професором Миколою Рожком, директором медичного коледжу ІФНМУ, доцентом Юрієм Боцюрком та начальником відділу міжнародних зв’язків, доцентом Віталієм Осадцем. Сторони обговорили співпрацю між ІФНМУ і німецькою агенцією.

Делегація з Тюрінгії пропонує для студентів коледжів навчання в професійних школах Німеччини на рівні молодшого спеціаліста з подальшим працевлаштуванням. Українським студентам гарантують стипендію, медичне страхування, проживання, право на побут, німецький диплом, стовідсоткове працевлаштування. Єдина вимога — знання німецької мови на рівні B2.

Відбулася зустріч німецьких представників зі студентами-випускниками 30 групи коледжу. Нагадаємо, що цьогорічні випускники коледжу продемонстрували чудовий рівень знань на ліцензійному іспиті «Крок М», показавши загальний результат вищий середнього відсотка по Україні.

Зазначимо, що напередодні в Івано-Франківську делегація з Тюрінгії підписала меморандум про співпрацю з чотирма коледжами Івано-Франківської області: Івано-Франківським базовим медичним коледжем, Франківським коледжем ресторанного сервісу і туризму, медичним коледжем ІФНМУ та Коломийським медичним коледжем.