Понеділок, 12 червня 2017 12:25

В ІФНМУ побував радник Посольства Держави Ізраїль в Україні

У середу, 7 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні Геннадієм Поліщуком. Із закордонним дипломатом зустрічалися ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко та проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець.

Під час розмови обговорювалися питання можливої взаємовигідної співпраці між вищими навчальними закладами Ізраїлю та Івано-Франківським національним медичним університетом. Сторони намітили конкретні кроки по можливості проходження стажування по спеціальності «фізична терапія та ерготерапія», яка цьогоріч відкривається в університеті та можливість обміну фахівцями і студентами медичного напрямку.

Високий гість відвідав наукову бібліотеку університету, морфологічний корпус, побував у навчально-практичному центрі кафедри медицини катастроф та військової медицини.