Середа, 12 квітня 2017 07:26

Відбулась зустріч керівництва ІФНМУ з делегацією з міста Жирардув (Польща)

У середу, 29 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч з представниками Collegium Masoviense Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu міста Жирардув (Польща).

До польської делегації увійшли ректор і засновник вишу, професор Збігнев Копаньски, канцлер Малгожата Махота та декан медичного факультету Гражина Томиак. З боку ІФНМУ в розмові взяли участь ректор університету, професор Микола Рожко, перший проректор, професор Ганна Ерстенюк, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Віталій Осадець, директор Медичного коледжу ІФНМУ, доцент Юрій Боцюрко. Сторони обговорили наміри з налагодження майбутньої різнобічної співпраці між двома вищими навчальними закладами.

«Зустріч була присвячена різним можливим напрямкам роботи, — розповідає Ганна Ерстенюк. — Це і навчання молодших спеціалістів, і наукова співпраця, і обмін фахівцями. Це була перша наша зустріч з представниками цього вищого навчального закладу. Сподіваємося, що наступні кроки будуть конструктивними, і ми зможемо налагодити таку спільну роботу».

«Одним із напрямків роботи може бути співпраця у підготовці медичних сестер, — розповідає Юрій Боцюрко. — Найближчим часом ми проведемо анкетування серед студентів старших курсів, щоб з’ясувати, наскільки така співпраця була би їм цікавою, і які напрямки роботи актуальні для них найбільше. Ми отримали пропозиції польської сторони, і будемо розглядати можливості реалізувати таку співпрацю».