Понеділок, 20 лютого 2017 14:49

Делегація ІФНМУ побувала в Медичному університеті міста Кошице (Словаччина)

З 8 по 11 лютого 2017 року тривала робоча поїздка делегації Івано-Франківського національного медичного університету до міста Кошице (Словаччина).

До складу української делегації увійшли завідувач кафедри соціальної медицини, організації охорони здоров'я і медичного правознавства, професор Орина Децик, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент  Віталій Осадець, завідувач кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини, професор Василь Міщук, завідувач кафедри акушерства та гінекології імені професора І.Д. Ланового, професор Наталія Геник, завідувач кафедри дерматології та венерології, доцент Олександр Александрук, доцент Наталія Александрук, представники департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, головні лікарі медичних закладів області.

У ході візиту українські делегати зустрілися з представниками Медичного університету ім. Павла Йозефа Шафарика (місто Кошице, Словаччина). Відбулось ознайомлення з університетом, проведено засідання «круглого столу», підготовлено умови для підписання двостороннього договору між ІФНМУ та Медичним університетом ім. Павла Йозефа Шафарика, налагоджено співпрацю між відділом міжнародних зв'язків ІФНМУ та віце-ректором з питань міжнародних зв'язків та мобільності Сільвією Ручінською.

«У рамках поїздки івано-франківська делегація відвідала Університетську лікарню ім. Л. Пастера (Кошице), де ознайомилася із функціонуванням первинної ланки надання медичної допомоги населенню Словаччини, особливостями роботи страхової медицини у Словацькій Республіці, — розповідає начальник відділу міжнародних зв'язків ІФНМУ Віталій Осадець. — Також члени української делегації відвідали клініку серцево-судинної хірургії та інтервенційної медицини, де отримали детальну інформацію про особливості надання планової та ургентної серцево-судинної допомоги населенню Словаччини».