Понеділок, 20 лютого 2017 11:36

Зустріч ректорату Івано-Франківського національного медичного університету з представниками рекрутингових компаній

7 лютого 2017 р. відбулася зустріч ректорату Івано-Франківського національного медичного університету з представниками рекрутингових компаній.

У ході обговорення було розглянуто особливості вступної кампанії 2017 р. для іноземних громадян. Ректор університету проф. Рожко М. М. підняв питання про покращення навчально-технічної бази для іноземних громадян з метою забезпечення високого та ефективного рівня навчального процесу. Окрема увага була зосереджена на задовільних житлових умовах університетських гуртожитків, створених для комфортного проживання іноземних студентів. Сучасні гуртожитки оснащені необхідними меблями, окремими санвузлами, які відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам, зроблено ремонт у всіх кімнатах та встановлено відеоспостереження з метою забезпечення захисту та порядку на території гуртожитків. Ректорат університету наголосив на здійсненні оптимізації вартості навчання, а також на всебічному сприянні іноземним студентам у всіх сферах їхнього студентського життя. Представники рекрутингових компаній зазначили, що Івано-Франківський національний медичний університет користується авторитетом та повагою у різних країнах світу та, зокрема, в Індії.

Міжнародний відділ (Кобець С. Ф. та Осадець В. С.) наголосив на необхідності оптимізації процесу набору іноземних громадян як кандидатів на навчання в ІФНМУ. Спільними зусиллями працівників відділу було розроблено нову стратегію брендингу та міжнародного маркетингу відповідно до сучасних реалій у сфері рекрутингу. Дана стратегія передбачає розробку всебічної та різносторонньої маркетингової діяльності для підвищення авторитету та престижу закладу з обов'язковим врахуванням потреб як іноземних абітурієнтів, так і самого навчального закладу. У цьому напрямку вже створено проекти рекламних та інформаційних буклетів, відеороликів.