П'ятниця, 25 березня 2016 11:24

Іноземний фахівець провів майстер-клас для студентів і науковців ІФНМУ

18 березня в рамках V міжнародного стоматологічного форуму в ІФНМУ відбулася лекція-демонстрація для стоматологів-ортопедів і зубних техніків «Естетичні особливості і можливості керамічної системи VINTAGELD», яку провів фахівець із Греції Нік Мекіас.

Нік Мекіас є очільником грецької лабораторії провідної японської компанії «SHOFU», яка успішно працює на світовому ринку стоматології майже століття. Під час лекції фахівець не лише поділився зі студентами та науковцями ІФНМУ своїм досвідом, але й продемонстрував можливості застосування продукції компанії.

«Під час практичної частини лекції я показав дію матеріалів із дисилікат літію, – розповів Нік Мекіас. – Йдеться про коронку фронтального різця і монолітну реставрацію з допомогою техніки зафарбовування жувального зуба».