• DSC_06741-960x304.jpg
  • ba-ir копия.jpg
  • VMVua.jpg
  • StudentsSitting.jpg
  • ba-ir.jpg
  • prog-banner-masters-international-affairs-juris-doctor.jpg
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Підписатись на новини

Зворотній зв'язок

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити

Баннер Темпус

 

  

educ

 

 

h name nostr ua

П'ятниця, 25 березня 2016 11:14

В ІФНМУ відбулася міжнародна конференція провідних стоматологів

18 березня у рамках V міжнародного стоматологічного форуму відбулася науково-практична конференція «Інноваційні технології в сучасній стоматології» за участю ректора ІФНМУ Миколи Рожка, головного стоматолога МОЗ України Олексія Павленка, президента Асоціації стоматологів України Мирона Угрина, науковців НМА ПО ім. П.Л. Шупика, а також лікарів Німеччини, Греції і України. 

Під час конференції обговорювали не лише наукові теми, але й сучасний стан стоматологічної допомоги в Україні та перспективи реформування.Як зазначив Олексій Павленко, наразі однією з основних проблем є доступність стоматологічного лікування. На жаль, через дорожнечу сучасних технологій більшість населення не має можливості отримати стоматологічну допомогу високого рівня. Так збільшилася кількість випадків пульпітів, а це означає, що люди вчасно не лікують захворювання карієсу, що зрештою призводить до невтішних наслідків,«Найперше треба визначитися в обсязі стоматологічного втручання, який може забезпечити держава. Йдеться про безоплатний сектор, – інформував головний стоматолог МОЗ України. – Іншим важливим питанням є профілактика, особливо дитячих стоматологічних захворювань. Кількість стоматкабінетів, які базувалися в загальноосвітніх школах, зменшується в зв’язку з недофінансуванням. Відповідно чимало дітей не мають можливості вчасно оцінити стан свого стоматологічного здоров’я».

Також достатньо гостро постало питання самоврядування такого напрямку медицини як стоматологія. Вирішення цього питання полягає лише в законодавчому просторі, як пояснив Олексій Павленко.Головний позаштатний стоматолог-ортопед МОЗ України, президент Асоціації стоматологів-ортопедів і зубних техніків України Віталій Біда наголосив на важливості наради головних стоматологів департаментів охорони здоров’я обласних державних адміністрацій України, яка також відбулася одночасно з конференцією. Під час наради обговорили реформування стоматологічної галузі, напрямки діяльності українських медичних ВНЗ (як закладів додипломної, так і післядипломної освіти), вдосконалення механізму атестації лікарів.«Сьогодні ІФНМУ є цілковито готовим до вирішення всіх актуальних питань у стоматології, – зазначив Микола Рожко. – Адже стоматологічний факультет вишу є одним із найкращих в Україні. Підтвердженням цьому є нещодавнє нагородження університету Державною премією України у галузі науки і техніки за видатні наукові дослідження».  

Завідувач кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ Зіновій Ожоган під час конференції розкрив доволі актуальну на сьогодні тему. Він розповідав про важливість гігієни ротової порожнини за наявності незнімних конструкцій. Під час доповіді науковець продемонстрував найновіші засоби гігієни, а саме використання спеціальних приладів – іррегаторів. «Це одна з найновіших розробок у світовій стоматології, – зазначив Зіновій Ожоган, – які не так давно з’явилися на українському ринку. Дослідження щодо ефективності іррегаторів проводили на базі ІФНМУ».