Четвер, 15 жовтня 2015 12:28

Конгрес лікарів додипломної освіти Івано-Франківськ

CUD prezedent

Президент громадської організації "Конгрес лікарів додипломної освіти" у м. Івано-Франківськ, 2014/2015,

Aбдуллахі Aiшат Toлулопе

Засновник: Конгрес лікарів додипломної освіти був заснований доктором Нвогу Aмарачукву Чуквуді, студентом з Нігерії Луганського державного медичного університету, Україна, у жовтні 2013 року. Нещодавно організація заснована в Івано-Франківському національному медичному університеті, Україна, березень 2015.

Адреса:

штаб-квартира: студентський  парламент, Івано Франківський національний медичний університет, вул. Галицька, 2,с; поштовий індекс: 76018, Івано Франківськ, Україна. E-mail: cudoctors@live.com

Девіз організації: "Відновлення - сутність медицини"

Про конгрес лікарів  додипломної освітиі: Конгрес лікарів додипломної освіти -  організація медичних студентів, присвячена просуванню медичної професії, розвиваючи лідерство, наставництво, освіти та кар'єрний розвиток, які повинні стати лідерами і новаторами в області медицини та високої  моралі. Наші ідеї грунтуються на етичних і моральних аспектах медичної професії.