Сергій Кобець: «Випускники шкіл Індії зацікавлені здобувати медичну освіту в Івано-Франківську»
У вівторок, 27 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті побувала делегація землі Тюрінгія (Федеративна Республіка Німеччина). Тюрінгія пропонує студентам коледжів Прикарпаття навчання в Німеччині з подальшим працевлаштуванням.
У середу, 7 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні Геннадієм Поліщуком. Із закордонним дипломатом зустрічалися ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко та проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець. Під час розмови обговорювалися питання можливої взаємовигідної співпраці між вищими навчальними закладами Ізраїлю та Івано-Франківським національним медичним університетом. Сторони намітили конкретні…
У четвер, 11 травня, в Міністерстві освіти і науки України відбулась нарада ректорів і відповідальних за набір на навчання іноземних громадян працівників медичних університетів України.
На початку квітня у польському місті Ополє пройшла «Перша міжнародна конференція студентських наукових кіл». З поміж учасників з Польщі та Німеччини Україну представляли молоді науковці з Івано-Франківська.